Lijst van kernleden

Kernleden zijn mensen die zich een ietsje extra voor de vereniging wensen in te zetten. Niet dat ze meteen een bestuurfunctie willen waarnemen, maar ze zijn wel bereid mee te praten over én mee te werken aan de organisatie van activiteiten. U kan zich aanmelden als kernlid via ons formulier.

Marc Bruneel
voorzitter
Brusselsesteenweg 639
1731 Zellik
marc@natuurpunt-dilbeek.be
02/466.63.28 | 0474/414.825
Sabine de Coninck van Noyen

Poverstraat 24
1701 Itterbeek
sdcvn@telenet.be
02/569.53.76
Eric De Jonge
secretaris
Itterbeeksebaan 363
1701 Itterbeek
dejonge.verschaffel@gmail.com
02/567.04.38 | 0495 77 65 27
Rik Drabs

Assestraat 55
1700 Sint-Ulriks-Kapelle
rik.drabs@gmail.com
0475 70 72 60
Johan Duyshaver

E. Eylenboschstraat 30
1703 Schepdaal
johan.duyshaver@gmail.com
Etienne Fonteyne
penningmeester
Kerkstraat 45/4
1701 Itterbeek
etienne.fonteyne@telenet.be
Elisabeth Godding

Henri Marichalstraat 26
1050 Elsene
elisabeth.godding@skynet.be
02/649.00.90
Laura Massart

Zonlaan 13
1700 Dilbeek
laura.massart13@gmail.com
0494 206 314
André Van Overberge
ondervoorzitter
Wilgengaarde 17
1702 Groot-Bijgaarden
andre.vanoverberge@gmail.com
02/466.73.56
Els Van Remoortel

Renbaanlaan 11
1700 Dilbeek
elsvanremoortel@gmail.com
02/466.96.62
Ignes Verstraete

Rietlaan 14
1702 Groot-Bijgaarden
leon.cattery@gmail.com
02/445.64.46